Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeniden Refah Partisi Etimesgut İlçe Başkanlığı, Göle Durançam Köyü Derneği’nde Üye Çalışmalarını Sürdürdü

Yeniden Refah Partisi Etimesgut İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Murat Akyol, Başkan Adayı Abdulkadir Baloğlu ve yönetim ekibiyle birlikte Ardahan/Göle Durançam Köyü Derneği’ni ziyaret ederek üye çalışmalarını sürdürdü.

Yeniden Refah Partisi Etimesgut

Yeniden Refah Partisi Etimesgut İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Murat Akyol, Başkan Adayı Abdulkadir Baloğlu ve yönetim ekibiyle birlikte Ardahan/Göle Durançam Köyü Derneği’ni ziyaret ederek üye çalışmalarını sürdürdü. Bu ziyaret, partinin halkla daha yakın bir ilişki kurma ve üye tabanını güçlendirme amacını taşıdı.

İlçe Başkanı Murat Akyol’un liderliğinde gerçekleşen bu etkinlikte, Yeniden Refah Partisi’nin hedefleri ve misyonu hakkında bilgi verildi. Üye çalışmaları, partinin her geçen gün büyümesine katkı sağlayarak toplumla daha etkin bir iletişim kurmayı amaçlıyor.

Ardahan/Göle Durançam Köyü Derneği ziyareti, partinin yerelde daha fazla tanınmasına ve destek bulmasına yönelik atılmış önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Yeniden Refah Partisi, üyelerine ve partisine hayırlı olacak bu tür etkinlikleri sürdürmeye devam ediyor.

İYİ Parti: Bağımsızlık ve İlkelerimizden asla taviz vermiyoruz başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.