Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Avatar
Murat Körhasan

Yeniden Doğuşun Sembolü

Etimesgut’un sokaklarında, pazar yerlerinde, mahalle kahvelerinde dolaşırken, bir umut ışığı beliriyor gözlerde: Erdal Beşikçioğlu. CHP’nin Etimesgut Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Beşikçioğlu, sadece bir isim değil, umudu ve değişimi temsil ediyor.

Etimesgut’un tarihi dokusunda, kentsel dönüşümün yarattığı boşlukta, Beşikçioğlu adeta yeniden doğuşun sembolü olmaya aday. Sahip olduğu deneyim, birikim ve vizyon ile Etimesgut’a nefes aldıracak, yeni bir soluk getirecek.

Belediyecilik sadece yol yapmak, park düzenlemek değildir. Belediyecilik, insanların yaşam kalitesini artırmak, toplumsal hizmetleri etkin ve adil bir şekilde sunmaktır. Erdal Beşikçioğlu, bu anlayışıyla Etimesgut’a hizmet etmeye talip.

Kentli olmanın sorumluluğuyla, Beşikçioğlu; altyapıyı güçlendirmek, çevreye duyarlı projeler geliştirmek, gençlerin ve kadınların sesini daha yükseğe çıkarmak için yola çıkıyor. Etimesgut’un çehresini değiştirecek, sosyal dokusunu güçlendirecek ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir şehir bırakacak.

Etimesgut’un huzuru, refahı ve ilerlemesi için çıktığı bu kutlu yolculukta, Erdal Beşikçioğlu’na destek olmak hepimizin görevidir. Çünkü Etimesgut’un geleceği, hepimizin geleceğidir. Geleceğe umutla bakmak, Beşikçioğlu ile mümkündür.

Halit Tarman öne çıkıyor başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.