Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ömer Özdoğan’dan Çarpıcı Açıklama: “Fakirlikle mücadelede yeni hamleler”

Memleket Partisi’nin Etimesgut Belediye Başkan Adayı Ömer Özdoğan, kentin fakirlik sorunuyla etkin bir şekilde mücadele etme kararlılıklarını vurguladı.

Memleket Partisi'nin Etimesgut Belediye

Memleket Partisi’nin Etimesgut Belediye Başkan Adayı Ömer Özdoğan, kentin fakirlik sorunuyla etkin bir şekilde mücadele etme kararlılıklarını vurguladı. Özdoğan, yaptığı açıklamada, çay ve simit gibi temel gıda maddelerinin lüks olmaktan çıkartılması için kalkınmacı hamleler gerçekleştirdiklerini belirtti.

Özdoğan, “Bir belediye kurumsal manada kentin fakirlik sorunuyla mücadele etmelidir anlayışımızı Etimesgut’ta hayata geçiriyoruz. Çay ve simitle karın doyurmayı lüks haline getiren koşulları yırtıp atan kalkınmacı hamlelerimizle çayı ve simiti sadece zevk için tercih edilen menü haline getiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu açıklama, Özdoğan’ın belediye başkanı olarak göreve gelmesi halinde Etimesgut’ta fakirlikle mücadelede yeni yaklaşımları ve politikaları benimseyeceğini gösteriyor. Memleket Partisi’nin kentteki sosyal ve ekonomik dönüşüm çabalarıyla ilgili bu söylem, halk nezdinde dikkatle takip edilmekte.

CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu emeklilerle buluştu başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.