Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Memleket Partisi Etimesgut Belediye Başkan Adayı Ömer Özdoğan’dan çarpıcı açıklama: “Gücü halkımıza kazandıracağız”

Memleket Partisi’nin Etimesgut Belediye Başkan Adayı Ömer Özdoğan, seçim kampanyası kapsamında dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Memleket Partisi’nin Etimesgut Belediye

Memleket Partisi’nin Etimesgut Belediye Başkan Adayı Ömer Özdoğan, seçim kampanyası kapsamında dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Özdoğan, milyonlarca TL’lik seçim bütçesine, devasa pankartlara ve güç gösterisine ihtiyaç duymadan, Etimesgut’u Türkiye’nin en zengin kenti yapacaklarını belirtti.

Özdoğan, “Adım başı devasa pankartlarımız yok, çünkü güç gösterisi yapmaya ihtiyacımız yok. Biz, güçlü Etimesgut’u Türkiye’nin en zengin kenti yaptığımızda halkımıza kazandıracağız” dedi. Seçim kampanyasında gönüllülerin çabası ve gayretiyle sahada varlık gösterdiklerini vurgulayan Özdoğan, yeni akılcı ve bilimsel yaklaşımlarıyla Etimesgut’un kazanacağını ifade etti.

Etimesgut’un geleceği için aday olduklarını ve halkın güvenini kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Özdoğan, “Gönüllülerimizle birlikte sahada varlık gösteriyoruz ve halkımıza hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz” şeklinde konuştu.

Ömer Özdoğan’ın açıklamalarıyla, Etimesgut’ta yeni bir döneme hazırlandığı ve halkın beklentilerini karşılamak için kararlı bir şekilde ilerlediği görülüyor.

CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu, Bağlıca mahallesi esnafını ziyaret etti başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.