Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Memleket Partisi Etimesgut Adayı Ömer Özdoğan’dan yoksullukla mücadele sözü

Memleket Partisi’nin Etimesgut Belediye Başkan adayı olan Ömer Özdoğan, kentin yoksulluk sorunuyla etkin bir şekilde mücadele etme sözü verdi.

Memleket Partisi'nin Etimesgut Belediye

Memleket Partisi’nin Etimesgut Belediye Başkan adayı olan Ömer Özdoğan, kentin yoksulluk sorunuyla etkin bir şekilde mücadele etme sözü verdi. Özdoğan, belediyenin kurumsal olarak kentin fakirlik sorununa karşı nasıl hareket etmesi gerektiği konusundaki anlayışlarını Etimesgut’a taşıdıklarını belirtti.

Yoksullukla mücadelenin öncelikli hedefleri arasında, insanların çay ve simit gibi temel gıda maddelerine erişimini sağlamak olduğunu vurgulayan Özdoğan, bu temel ihtiyaçların lüks olmaktan çıkartılması gerektiğini ifade etti. Belediyenin kalkınmacı politikalarıyla, çay ve simidin sadece zevk için tercih edilen birer menü haline gelmesini hedeflediklerini belirten Özdoğan, yoksulluğun kök nedenleriyle mücadele etmek için kararlı olduklarını dile getirdi.

Özdoğan’ın açıklamalarıyla, Etimesgut’un sosyal ve ekonomik yapılarına dair dönüşüm ve iyileştirmelerin önemli bir vurgusu yapılmış oldu. Memleket Partisi’nin Etimesgut’ta gerçekleştirmeyi planladığı kalkınmacı hamleler, kentin yaşam kalitesini artırmayı ve vatandaşların daha iyi bir hayat sürmelerini sağlamayı amaçlıyor. Yoksullukla mücadelede sadece sembolik değil, somut adımlar atılması gerektiğine inanan Ömer Özdoğan, bu hedefe ulaşmak için kararlılıkla çalışacaklarını belirtti.

Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu, Enver Demirel'i ziyaret etti başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.