Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İyi Parti emekliler için toplandı, “En düşük emekli maaşı asgari ücret seviyesinde olacak”

Ulus Meydanı’nda gerçekleştirilen basın toplantısında, İyi Parti Gençlik ve Kadın Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel liderliğinde önemli bir gündem ele alındı.

Ulus Meydanı'nda gerçekleştirilen basın

Ulus Meydanı’nda gerçekleştirilen basın toplantısında, İyi Parti Gençlik ve Kadın Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel liderliğinde önemli bir gündem ele alındı. Toplantıda, İyi Parti Ankara İl Başkanı Yener Yıldırım ve Etimesgut İlçe Yönetimi de yer aldı.

Toplantının odak noktası, emeklilerin karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerileriydi. İyi Parti temsilcileri, emeklilerin yaşadığı ekonomik zorluklara dikkat çekerek, en düşük emekli maaşının asgari ücret seviyesine yükseltilmesi taahhüdünde bulundu.

İyi Parti’nin bu sözü, emeklilerin yaşam standartlarının yükseltilmesi ve hak ettikleri refah seviyesine ulaşmaları için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Toplantıya katılan İyi Parti üyeleri, emeklilerin ekonomik ve sosyal haklarının güvence altına alınması için kararlılıkla çalışacaklarını vurguladılar.

Bu taahhüt, İyi Parti’nin emeklilerin sorunlarını merkezine alan politika anlayışını bir kez daha gözler önüne sererken, toplumun geniş kesimlerinden de olumlu tepkiler alıyor. Emeklilerin yaşam kalitesini artırmak ve hak ettikleri değeri sağlamak adına atılan bu adım, toplumun genel refahına katkıda bulunmayı hedefliyor.

Abdulkadir Baloğlu esnaf ziyaretlerine devam ediyor başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.