Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hamzaçebi, Etimesgut Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını açıkladı

İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanı Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi belediye başkanlığı aday adaylığı için görevinden istifa etti. Hamzaçebi “Etimesgut belediyesini almak için yola çıktık” dedi.

İyi Parti Etimesgut İlçe

İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanı Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi belediye başkanlığı aday adaylığı için görevinden istifa etti. Hamzaçebi “Etimesgut belediyesini almak için yola çıktık” dedi.

İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı görevini 4 yıldır başarıyla yürüten Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde partisinden belediye başkanlığı aday adaylığı için görevinden istifa ettiğini açıkladı. Hamzaçebi, “Ortaya koyacağımız birliktelik, güçlü irade ve yoğun çalışmalar ile vatandaşlarımızın teveccühünü kazanarak, 2024 Yerel Seçimlerinde Etimesgut Belediyesini kesinlikle alacağız. Buna hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çıktığımız bu kutlu yolda Rabbim bizleri muzaffer kılsın İnşallah” dedi.

Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi’nin basın açıklaması şöyle;

Etimesgut İlçe Başkanı olarak, son Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Duygusal anlar yaşadığımız, güzel temennilerle dolu bir toplantı oldu… 4 yılı aşkın zamandır onurla, gururla yürüttüğüm Etimesgut İlçe Başkanlığından, yerel seçim sürecinde “Etimesgut Belediye Başkanı Aday Adaylığı” için istifa ettim.

Öncelikle İlçe Başkanlığım süresince bana verdikleri büyük destek ve katkılarından dolayı; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendiye, TBMM Grup Başkanımız Sayın KORAY AYDIN Beyefendiye, bugüne kadar görev almış tüm Genel Başkan Yardımcılarımıza, Milletvekillerimize, GİK Üyelerimize, İl Başkanlarımıza ve Yönetimlerine, İlçe Başkanlarımıza ve Yönetimlerine, Muhtarlarımıza, STK Başkanlarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürüde, Etimesgut İlçe Teşkilatımız da bugüne kadar benimle birlikte özveriyle çalışan; çok değerli Divan Üyelerimize, Yönetim Kurulu Üyelerimize, Meclis Üyelerimize, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, Komisyon Üyelerimize, Mahalle Başkanlarımıza, İlçemizin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen tüm dava arkadaşlarımıza, Üyelerimize ve Gönüllülerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Ayrıca, Partimize hizmeti olan, ahirete irtihal eden dava arkadaşlarıma da Cenab-ı haktan rahmet diliyorum. Allah onlardan da razı olsun.

İlçe Başkanlığım süresince kırdıklarım, üzdüklerim varsa haklarını helal etsinler. Benden yana varsa hakkım herkese helal olsun.

Görevi vekaleten devrettiğim İlçe Başkanımız değerli kardeşim, Sayın Gazi Ercüment Tekin’e de üstün başarılar diliyorum. Başkanımızın teşkilat olarak her zaman yanında, partimizin emrinde olacağız.

Ortaya koyacağımız birliktelik, güçlü irade ve yoğun çalışmalar ile vatandaşlarımızın teveccühünü kazanarak, 2024 Yerel Seçimlerinde Etimesgut Belediyesini kesinlikle alacağız. Buna hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çıktığımız bu kutlu yolda Rabbim bizleri muzaffer kılsın İnşallah.

Var olsun İYİ’ ler, Var olsun Teşkilatımız. Birliğimiz daim olsun…

Saygı ve Sevgilerimle

Fatih Sultan Mehmet HAMZAÇEBİ

İYİ Parti Etimesgut Belediye Başkanı Aday Adayı

CHP Etimesgut’ta Mustafa Yavuz ismi öne çıkıyor başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.