Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

FOX TV’nin adı değişiyor

FOX TV isim değişikliğine gidiyor. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Üyesi İlhan Taşçı yaptığı açıklamada FOX TV’nin isminin değişeceğini duyurdu.

FOX TV isim değişikliğine

FOX TV isim değişikliğine gidiyor. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Üyesi İlhan Taşçı yaptığı açıklamada FOX TV’nin isminin değişeceğini duyurdu.

FOX TV’nin yeni isminin NOW TV olduğunu duyuran Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Üyesi İlhan Taşçı kanalın yeni ismini RTÜK’ün onayladığını ifade etti.

Alınan bilgilere göre FOX TV yeni ismiyle yeni tanıtımlarının çekimine başladı. Kanalın ekran yüzlerinden, dizi yıldızlarının fotoğraf ve video çekimlerine kadar özel bir çekimin şu günlerde yoğun şekilde devam ettiği gelen bilgiler arasında.

Kulis bilgisine göre FOX TV yeni ismi NOW TV ile Şubat ayında yayınına başlayacak. İsim değişikliğinin nedenine gelince Disney grubunun FOX’u satın alırken isim hakkını belli bir süreliğine alması olarak gösterildi. Sürenin dolması ile dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de kanalın ismi NOW olarak değişecek.

Disk Emekli-Sen Etimesgut Şubesi’nden birlik beraberlik gecesi başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.