Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EVSAD Başkanı Zeynep Küçük ACAROĞLU’na MHP Etimesgut İlçe Başkanlığı’ndan Teşekkür Ziyareti

MHP Etimesgut ilçe başkanlığı,

MHP Etimesgut ilçe başkanlığı, İlçe Başkanı Mustafa DEMİRAY ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türkiye Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Derneği (EVSAD) Başkanı Zeynep Küçük ACAROĞLU ve yönetimine ziyarette bulundu. Gerçekleştirilen bu anlamlı buluşma, karşılıklı iş birliği ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı.

EVSAD Başkanı Zeynep Küçük ACAROĞLU ve yönetimi, MHP Etimesgut ilçe başkanlığı heyetini sıcak bir şekilde ağırladı. Ziyaret sırasında karşılıklı fikir alışverişi yapılarak, gelecekte yapılacak iş birliği projeleri için temel atıldı.

MHP Etimesgut İlçe Başkanı Sayın Mustafa DEMİRAY, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, EVSAD’ın değerli çalışmalarına vurgu yaparak, “EVSAD Başkanı Zeynep Küçük ACAROĞLU ve yönetimine nazik misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. Toplumsal hizmetlerde iş birliği ve dayanışma önemlidir. Bu ziyaret, bundan sonraki ortak projelerimize bir adım daha atmamıza vesile olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Her iki kurumun iş birliğiyle gerçekleştirilecek projeler, toplumun genel sağlık ve sosyal hizmetlere daha etkin bir şekilde ulaşabilmesine katkı sağlayacak.

Parti içi eğitimde zirve:  Ayşe SUCU'nun liderliğinde benzersiz bir program gerçekleştirildi başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.