Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut’ta korkunç şekilde katledilen 6 yavru kediye Beşikçioğlu’ndan sert tepki

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yaşanan dehşet verici bir olayda, başları ve patileri kesilerek korkunç şekilde katledilmiş 6 yavru kedi bulundu. Bu vahşi olayın ardından Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu’ndan önemli bir açıklama geldi.

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde yaşanan

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yaşanan dehşet verici bir olayda, başları ve patileri kesilerek korkunç şekilde katledilmiş 6 yavru kedi bulundu. Bu vahşi olayın ardından Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu’ndan önemli bir açıklama geldi. Beşikçioğlu, bu vahşetin takipçisi olacaklarını vurgulayarak, hayvan haklarına ve şiddetin her türlüsüne karşı tavizsiz bir tutum sergileyeceklerini belirtti.

Etimesgut ilçesinde yaşanan bu acı olay, hayvan severleri ve toplumun geniş kesimlerini derinden üzdü. Beşikçioğlu’nun açıklamasında, “Hayvanlara yönelik işlenen bu tür vahşet olaylarına karşı kararlı bir şekilde mücadele edeceğiz. Bu tarz şiddet eylemlerinin toplumda yarattığı travmayı anlıyoruz ve sorumluların en sert şekilde cezalandırılması için gerekli adımları atacağız” ifadelerine yer verildi.

Aynı zamanda Beşikçioğlu, Etimesgut Belediyesi olarak hayvan haklarını korumak, şiddete karşı mücadele etmek ve toplumsal duyarlılığı artırmak adına çeşitli projeler ve bilinçlendirme çalışmaları yürüttüklerini de belirtti. Bu tür vahşi olayların tekrarlanmaması için tüm vatandaşları duyarlı olmaya ve benzer durumları yetkililere bildirmeye çağırdı.

Beşikçioğlu’nun bu açıklaması, toplumda hayvan hakları ve şiddet konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlayan önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Özellikle hayvanları koruma ve şiddete karşı sıfır tolerans politikası izleme konusundaki kararlılığı, Etimesgut ilçesindeki hayvan severler ve kamuoyu tarafından olumlu bir şekilde karşılandı.

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu Anıtkabir’i ziyaret etti başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.