Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut’ta “Cami, Çocuk ve Gençlik Buluşması” gerçekleştirildi

Etimesgut Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen “Cami, Çocuk ve Gençlik Buluşması” programı, ilçenin din görevlileri, veliler, çocuklar ve gençler için anlamlı bir buluşma fırsatı sundu.

Etimesgut Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü

Etimesgut Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen “Cami, Çocuk ve Gençlik Buluşması” programı, ilçenin din görevlileri, veliler, çocuklar ve gençler için anlamlı bir buluşma fırsatı sundu. Program kapsamında, İlçe Müftüsü Mustafa ŞANVER liderliğinde bir araya gelen katılımcılar, Satı Hatun Camii’nde bir araya geldi.

Program, Kur’an tilaveti, ilahiler, tesbihat ve sohbet gibi dini etkinliklerle başladı. Ardından yapılan duanın ardından ise katılımcılar arasında keyifli bir bilgi yarışması düzenlendi. Etkinlik boyunca katılımcılara hediye ve ikramlarda bulunuldu.

“Cami, Çocuk ve Gençlik Buluşması” programı, Etimesgut Müftülüğünün gençlerle ve çocuklarla daha sıkı bir bağ kurma çabalarının bir parçası olarak gerçekleştirildi. Program, dinî ve kültürel etkinliklerle gençleri ve çocukları cami ortamına çekmeyi, onların dini bilgi ve değerleri daha yakından tanımalarını sağlamayı amaçlıyor.

Katılımcılar arasında samimi bir atmosferde gerçekleşen buluşma, gençler ve çocuklar arasında dostluk ve dayanışmanın güçlenmesine katkı sağladı. Etimesgut Müftülüğünün bu tür etkinliklerle dinî ve kültürel faaliyetlere olan ilgiyi artırma çabaları, ilçenin sosyal ve dini hayatına olumlu bir katkı sağlıyor.

Devlet Mahallesinde Toplumsal Gelişim: Halit Tarman'ın Projeleri ve Hedefleri başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.