Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut’a hayvan ve çiçek hastanesi için çalışmalar başladı

Etimesgut’a içinde Ameliyathane ve son teknoloji tıbbi cihazlarında bulunduğu hayvan ve çiçek hastanesi için çalışmalar başladı.

Etimesgut’a içinde Ameliyathane ve

Etimesgut’a içinde Ameliyathane ve son teknoloji tıbbi cihazlarında bulunduğu hayvan ve çiçek hastanesi için çalışmalar başladı.

Etimesgut Belediyesi tarafından çalışmalarına başlanılan hayvan ve çiçek hastanesi Ayaş yolu Eryaman bölgesi ile Etimesgut merkez bölgesinin ortasında inşa edilecek.

Türkiye’nin en kapsamlı hayvan ve çiçek hastanelerinden biri olacağı ifade edilen hastanede röntgen, ultrason, endoskopi, ekg gibi tıbbi cihazlar bulunacak. Hastanede ayrıca 2 tam donanımlı ameliyathane, 4 muayenehane ile kedi ve köpek bölümleri ayrı ayrı konumlandırılacak.

Hastanenin bir bölümü Çiçeklere ayrılacak

Hastanenin bir bölümü çiçek hastanesi olarak hizmet verecek. Çiçek hastanesinde ziraat mühendisleri, alanında uzman personel görev alacak. Vatandaşlar evinde baktığı çiçekleriyle ilgili sorunlarında hastaneden destek alabilecek. Hastaneye getirilen çiçeklerin analizleri, bakımları yapılarak tedavi edilecek.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, “Hem hayvan hem çiçek hastanesini yakında açıyoruz. Hastanemiz yalnız Ankara’mızın değil ülkemizin en kapsamlı en modern hayvan hastanesi olacak. Çiçek hastanesi de bu yönüyle bir ilk olacak. Evinde çiçek bakan vatandaşlarımıza danışmanlık desteği vereceğiz” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi altyapı yatırımları sürüyor başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.