Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut Müftülüğü ve MÜSDAV İşbirliğiyle “Gençliğe Değer Kış Kampı” yapıldı

Etimesgut Müftülüğü ve MÜSDAV (Uluslararası Müslüman Topluluklarla Dayanışma Vakfı) iş birliğiyle, Etimesgut Hacer Muhterem Coşan Camii ve Ulviye Gözü kara Kur’an Kursu’nda “Gençliğe Değer Kış Kampı” düzenlendi.

Etimesgut Müftülüğü ve MÜSDAV

Etimesgut Müftülüğü ve MÜSDAV (Uluslararası Müslüman Topluluklarla Dayanışma Vakfı) iş birliğiyle, Etimesgut Hacer Muhterem Coşan Camii ve Ulviye Gözü kara Kur’an Kursu’nda “Gençliğe Değer Kış Kampı” düzenlendi. Kamplara manevi rehberler, din görevlileri ile birlikte 40 kız öğrenci ve 35 erkek öğrenci katıldı.

Kış kampı, gençlerin manevi değerlerini güçlendirmek, birbirleriyle sosyal etkileşimlerini artırmak ve güzel bir öğrenme ortamı sunmak amacıyla düzenlenmiştir. Manevi rehberlik, dini eğitimler ve sosyal etkinliklerin yer aldığı kampta öğrencilere çeşitli konularda eğitimler verilmiş ve bir araya gelerek kardeşlik duygularını pekiştirmeleri sağlanmıştır.

Bu tür etkinlikler, gençlerin manevi gelişimine katkı sağlayan, topluluk bilincini güçlendiren ve sosyal sorumluluk duygusunu pekiştiren önemli faaliyetlerdir.

Yapay zeka konuştu, İşte Etimesgut’ta yaşayanlara özel tavsiyeler başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.