Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut Müftülüğü gençlere futbol forması hediye etti

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde faaliyet gösteren Müftülük Gençlik Merkezleri’nde futbol kursuna katılım gösteren gençlere, İlçe Müftüsü Mustafa ŞANVER tarafından futbol formaları hediye edildi.

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde faaliyet

Etimesgut’ta faaliyet gösteren Müftülük Gençlik Merkezleri’nde futbol kursuna katılım gösteren gençlere, Etimesgut İlçe Müftüsü Mustafa ŞANVER tarafından futbol formaları hediye edildi. Toplamda 35 öğrenciye forma takdim edilen etkinlik, gençlerin spor yapmaya teşvik edilmesi ve gençlik merkezlerine olan katılımlarının arttırılması amacıyla düzenlendi.

İlçe Müftüsü Mustafa ŞANVER’in gençlere yaptığı forma takdimi sırasında, sporun gençlerin fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimine katkı sağladığına vurgu yapıldı. Aynı zamanda gençlerin, Müslüman gençlik değerleriyle buluşmalarına olanak tanıyan bu tür etkinliklerin önemine vurgu yapıldı.

Bu tür sosyal etkinliklerle gençlerin topluma daha iyi entegre olmaları, sosyal becerilerini geliştirmeleri ve aynı zamanda dinî değerlerle buluşmaları hedefleniyor. Etkinlik, gençlere spor yapma alışkanlığı kazandırmak ve onları toplumsal sorumluluklarına teşvik etmek amacıyla Müftülük tarafından düzenlenen bir girişimdir.

Etimesgut Belediyesi Basketbol Takımı, Vefa karşısında galip geldi: 96-82 başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.