Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut Kampüsü manevi eğitim koordinatörlüğü çalıştayı yapıldı

Etimesgut Kampüsü 29 Mayıs Okulları Ferda Koleji ile İzmir Bornova Kolejinin manevi eğitim çalışmalarında öğretmenler arasında dostane ilişkiler geliştirilerek eğitim kalitesinin artırılması adına karşılıklı paylaşımlar yapıldı.

Etimesgut Kampüsü 29 Mayıs

Etimesgut Kampüsü 29 Mayıs Okulları Ferda Koleji ile İzmir Bornova Kolejinin manevi eğitim çalışmalarında öğretmenler arasında dostane ilişkiler geliştirilerek eğitim kalitesinin artırılması adına karşılıklı paylaşımlar yapıldı.

Türkiye Diyanet Vakfı çatısı altında birleşen Ankara Etimesgut Kampüsü 29 Mayıs Okulları Ferda Koleji ve İzmir Bornova Kolejinin aynı misyon ve vizyon etrafında kenetlenmesini sağlamak, her alanda olduğu gibi manevi eğitim çalışmalarında da materyal, birliği, haftalık ders çizelgesinde eşitlik, ders program ve çeşitliliğinde denklik ve en önemlisi DKAB ve MEK öğretmenleri arasında samimi ve dostane ilişkiler geliştirerek eğitimin kalitesi adına karşılıklı paylaşımlar yapmaktır.

Bu gayeler doğrultusunda 13 Ocak 2024 tarihinde Bornova kampüsünde Manevi Eğitim Koordinatörü Şükrü Kanıbol başkanlığında bir araya gelen öğretmenler ev sahibi okulun misafirperverliği, samimi ilgi ve alakalarından oldukça memnun kaldılar.

Birlikte yapılan kahvaltının ardından çalıştayın sabah bölümü Genel Müdür Yardımcısı Özkan Tekin 29 Mayıs Okullarının misyonu doğrultusunda ortak hedefleri içeren bir konuşma yaptı. Daha sonra Bornova Kampüs Müdürü Güven Gülkaya selamlama konuşması yaptı.

Yöneticilerin yaptığı konuşmalardan sonra Manevi Eğitim Koordinatörü Şükrü Kanıbol yöneticilere ve tüm öğretmenlere Filistin Haritası işlenmiş çanta hediye etti. Çalıştayın 2.bölümünde birim sorumluları okullarında yaptıkları çalışmaları içeren sunumlar yaptılar.

Öğle arası ve yemek molasından sonra çalıştayın 3.bölümüne geçildi. Şükrü Kanıbol sunumlardan aldığı notları paylaşarak, Özel Okulların Geleceği, Manevi Eğitimde yenilikler, etkinliklerin etkili hale getirilmesi, gibi konular hakkında tüm öğretmenlere beyin fırtınası yaptırdı.

Çalıştay sonuç bildirgesinin belirlenmesiyle son buldu.

etiSEM’den engelli memur adayları için ücretsiz E-KPSS Kursu başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.