Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut CHP İlçe Başkanlığı’ndan CHP Genel Merkezine “ÖZEL” Mektup

CHP Etimesgut İlçe Başkanı Av. Cemal Emir’in de aralarında bulunduğu 10 aday adayı CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e mektup yazdı. Aday adayları mektupta Özel’den Etimesgut’u bilen bir adayın takdir edilmesini istedi.

CHP Etimesgut İlçe Başkanı

CHP Etimesgut İlçe Başkanı Av. Cemal Emir’in de aralarında bulunduğu 10 aday adayı CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e mektup yazdı. Aday adayları mektupta Özel’den Etimesgut’u bilen bir adayın takdir edilmesini istedi.

CHP Etimesgut İlçe Başkanı Av. Cemal Emir’in de aralarında bulunduğu 10 aday adayı 31 Mart 2024 yerel seçimleri için ilçeden aday belirleme süreciyle ilgili CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e mektup yazdı. Aday adayları mektupta Özel’den Etimesgut’u bilen, ilçeye emek veren CHP’li birinin belediye başkan adayı olarak belirlenmesinin takdir edilmesini az ettiler.

CHP yerel seçim sürecinde halen 227 il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını açıklarken, 35 yerde de ön seçim kararı aldı.

CHP Etimesgut’ta 2019 yerel seçimlerinde çok az oy farkıyla belediyeyi MHP’ye kaptırmıştı. Aynı hatayı önümüzdeki yerel seçimlerde tekrarlamamak için ince eleyip sık dokuyan CHP Etimesgut’ta yerel seçimlere mutlak surette yerel adayla gidilmesini istiyor.

CHP Genel Başkanı Özgür Özer’e mektup gönderen Etimesgut’ta belediye başkanlığına aday adaylarının isimleri şöyle; Cemal Emir, Sait Atalay, Hüsniye Erdoğan, Cahit Kayalar, Köksal Ünal, Onur Öktem, Erkan Özdemir, M. Fatma T. Sönmez, Bahri Şaloğlu ve Mehmet Yula.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e gönderilen mektup şöyle;

31 Mart 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Etimesgut Belediye Başkan Adaylığı için CHP Etimesgut ilçe örgütünden 10 arkadaş aday adayı olduk.

Bizler uzun zamandır Etimesgut’un her sokağında, her mahallesinde, her caddesinde, etaplarında, parklarında, bahçelerinde ve her yerinde mücadele ettik. İyi günlerimiz oldu ve günlerimizde birlikte olduk.

Seçime kısa bir süre kaldı ve bizler Etimesgut’u kazanmak istiyoruz. Her birimizin hayal ettiği Etimesgut için ayrı ayrı hazırladığı projelerimizi ortaklaşarak ve birlikte davranarak başaracağımıza inanıyoruz.

Sayın Genel Başkanımızdan ve partimizden Etimesgut Belediye Başkan adayını Etimesgut’umuzu bilen emek veren CHP’li ailemizden bir arkadaşımızın Belediye başkan adayı olarak belirlenmesini takdirlerinize arz ediyoruz. 17.11. 2023

Hüsniye Erdoğan, “Hizmet kalitesi için Etimesgut’a kadın eli değecek” başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.