Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut Belediyesi şiddetli yağışlarla mücadele ediyor

Etimesgut ilçesinde son günlerde etkili olan kuvvetli sağanak yağışlar, bazı bölgelerde olumsuzluklara sebep olurken, Etimesgut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bu duruma anında müdahale ederek çözümler üretiyor.

Etimesgut ilçesinde son günlerde

Etimesgut ilçesinde son günlerde etkili olan kuvvetli sağanak yağışlar, bazı bölgelerde olumsuzluklara sebep olurken, Etimesgut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bu duruma anında müdahale ederek çözümler üretiyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, oluşan olumsuzlukları en aza indirmek amacıyla 24 saat boyunca sahada aktif olarak hizmet veriyor.

Yağışların neden olduğu sorunlara hızlı çözüm sağlamak adına ekipler, arızaları gidermek, su birikintilerini tahliye etmek ve yol güvenliğini sağlamak için yoğun bir çalışma içerisinde. Belediyenin acil müdahale birimleri, vatandaşların yaşadığı sorunlara anında yanıt verebilmek için 24 saat boyunca aktif olarak çalışıyor.

Vatandaşlar, acil müdahale birimlerine ulaşmak ve destek talebinde bulunmak için 0312 244 10 00 numaralı telefondan her zaman arayabilirler. Etimesgut Belediyesi, şiddetli yağışlarla mücadele ederek ilçede yaşayanların güvenliğini ve konforunu sağlamaya devam ediyor.

Bir 1 kişi görseli olabilir

Bir 1 kişi, sokak ve yazı görseli olabilir

Bir 2 kişi ve sokak görseli olabilir

İşte Etimesgut’un yeni muhtarları ve mahalleleri başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.