Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut Belediyesi, Ramazan Ayında her gün 10 Bin Kişiye iftarlık verecek

Etimesgut Belediyesi, ilçede 4 farklı noktaya kurduğu iftar çadırlarında Ramazan ayı boyunca her gün ihtiyaç sahibi vatandaşlar başta olmak üzere 10 bin kişiye iftarlık verecek.

Etimesgut Belediyesi, ilçede 4

Etimesgut Belediyesi, ilçede 4 farklı noktaya kurduğu iftar çadırlarında Ramazan ayı boyunca her gün ihtiyaç sahibi vatandaşlar başta olmak üzere 10 bin kişiye iftarlık verecek. Orucun ilk gününde Etimesgut Belediyesi yanında kurulan iftar çadırında, Başkan Enver Demirel kendi elleriyle iftarlıkları doldurarak katılımcılara dağıttı.

Ramazan ayının manevi atmosferini ve dayanışma ruhunu yaşatan Etimesgut Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların iftar ihtiyacını karşılamak adına önemli bir adım attı. Her gün 4 farklı noktada kurulan iftar çadırlarında, vatandaşlar bir araya gelerek oruçlarını açacaklar. Başkan Enver Demirel’in kendi elleriyle iftarlıkları dağıtması, halk arasında memnuniyetle karşılandı ve belediyenin duyarlılığı takdir edildi.

Etimesgut Belediyesi’nin bu anlamlı uygulamasıyla, Ramazan ayının bereketi ve paylaşma kültürü ilçede daha da güçleniyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlar, iftar çadırlarında buluşarak birlikte dualar edecekler ve manevi atmosferi birlikte yaşayacaklar.

İlk iftar Etimesgut’ta açıldı başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.