Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi, EKPSS Kurslarıyla 100 engelli memur adayını destekliyor

Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) Kursları aracılığıyla 100 engelli memur adayına destek oluyor. Kurslar, engelli bireylerin kamu personeli olarak istihdam edilmesini hedefliyor.

Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi,

Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) Kursları aracılığıyla 100 engelli memur adayına destek oluyor. Kurslar, engelli bireylerin kamu personeli olarak istihdam edilmesini hedefliyor. Etimesgut Belediyesi’nin bu önemli girişimi, engelli vatandaşların kamuda istihdam edilme şanslarını artırmayı amaçlıyor.

Kurslar, 27 Nisan tarihine kadar devam edecek ve katılımcılara EKPSS sınavına hazırlık sürecinde gerekli bilgi ve becerileri kazandırmayı hedefliyor. Engelli bireylerin kamuda istihdam edilme sürecinde yaşadıkları zorlukları aşmalarına yardımcı olacak olan bu kurslar, Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi tarafından organize ediliyor.

Engelli memur adaylarının kurslardan faydalanabilmesi için başvuruların alınmaya devam ettiği belirtiliyor. Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi, engelli bireylerin topluma kazandırılması ve iş gücüne katılımlarının desteklenmesi amacıyla bu tür kursların düzenlenmesine önem veriyor. Bu sayede engelli vatandaşlar, kamu sektöründe çalışma imkanı bulabilecekleri bir ortamda kendilerini geliştirme fırsatı elde ediyorlar.

EKPSS Kursları, engelli memur adaylarının eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmalarını desteklemek için önemli bir adım niteliği taşıyor. Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi’nin bu tür sosyal sorumluluk projeleri, toplumun her kesimine eşit fırsatlar sunma misyonunu güçlendiriyor.

Etimesgut’ta kaç kütüphane var? başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.