Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut Belediye yetkilileri Zafer Partisinin basın açıklaması yapmasını engelledi

Zafer Partisi Etimesgut İlçe Başkanlığı’nın Belediyece pankartlarının toplatılması üzerine parti yetkilileri suç duyurusunda bulunmuştu. Alınan bilgilere göre belediye yetkilileri Zafer Partisinin belediye binası önünde basın açıklaması yapmasını engelledi.

Zafer Partisi Etimesgut İlçe

Zafer Partisi Etimesgut İlçe Başkanlığı’nın Belediyece pankartlarının toplatılması üzerine parti yetkilileri suç duyurusunda bulunmuştu. Alınan bilgilere göre belediye yetkilileri Zafer Partisinin belediye binası önünde basın açıklaması yapmasını engelledi.

Gazetemize ulaşan bilgilere göre Zafer Partisi Etimesgut İlçe Başkanlığı’nın pankartların toplanması üzerine yaşanan olayda Zafer Partisi Etimesgut İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Şahin gazetemize yaptığı açıklamada “ Zafer Partisi parkartlarımızın toplanması üzerine olay şöyle gelişti. Arkadaşlarımız tehdit edilince bizde Etimesgut Belediyesi önünde konuyla ilgili basın açıklaması yapma kararı aldık. Arkadaşlarımıza sokağa çıkarsanız sizi döveriz diye tehdit etmişler ve maç esnasında sıkıştırmışlar. Parti aracımızla basın açıklaması yapmak için Etimesgut Belediyesi önünde toplandık. Etimesgut Belediyesi girişinde açıklama yaparken Belediye Zabıtasınndan sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Beyefendi ve yanındaki ekip bizi rahatsız etmeye başladı ve normalde orada dışarı çıkmayacak bir aracı çalıştırarak arkamızdan kornaya basmaya başladılar. Bu olayın akabinde de biz gittikten sonra arabayı dışarı çıkarmadan geri yerine koyduklarını tespit ettik. Bu esnada oraya gelen Belediye görevlisi olduğunu tahmin ettiğimiz videoda görünen kişiler bizi itip kakıp hakaretler etmeye başladılar. Biz kendilerine karşılık vermedik. Bize hukuksuz iş yaptığımızı basın açıklaması için izin almamız gerektiğini vs ithamlarda bulundular. Kendilerine usulsüz bir şey yapıyorsak zabıt tutarak şikayetçi olmalarını istedik. Buna rağmen üzerimize yürümeye devam ettiler. En son videoda göründüğü gibi hakaret eden vatandaş zannediyoruz ki belediyenin bir üyesidir. Zafer Partililer bu kışkırtmalara karşı herhangi bir karşılık vermemiştir. Videoda göründüğü gibi Etimesgut Belediye Başkan Adayımız Müslim Taşdan ve Başkanımız Adem İlhan olayları yatıştırmak için araya girmişlerdir. Herhangi bir şekilde karşılık vermemişlerdir. Orada bulunan kameraman arkadaşımızı da ciddi bir şekilde tahrik edip hakaret etmişlerdir” dedi.

Zafer Partisi’nden Enver Demirel ve belediye personeli hakkında suç duyurusu... Olay anı kameraya yansıdı başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.