Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut Belediye Meclisi yeni döneme Başkan Erdal Beşikçioğlu ile başladı

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen Etimesgut Belediye Meclisi’nin yeni dönem ilk toplantısı önemli kararlarla sonuçlandı.

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen Etimesgut Belediye Meclisi’nin yeni dönem ilk toplantısı önemli kararlarla sonuçlandı. Meclis, çalışma organlarını belirledi ve 21 ihtisas komisyonu üyelerini belirledi. Toplantıda ayrıca belediye meclisi başkanvekilliklerine, divan katibi asil üyeliklerine, yedek üyeliklere ve daimi encümen üyeliklerine seçilen isimler de açıklandı.

Meclis başkanvekilliklerine Özkan Deniz ve Abdullah Erkan, divan katibi asil üyeliklerine Hamiyet Koçer ve Filiz Durak Elibol, yedek üyeliklere ise Hüseyin Kabadayı ve Eren Ergün seçildi. Daimi encümen üyeliklerine ise Almina Gökbulut, Hüseyin Kabadayı ve Seyhan Demirpençe görevlendirildi.

Ayrıca toplantıda, CHP meclis üyeleri Taylan Özgüven, Ebru Keyvan, Mutlu Kerimoğlu ve Metin Akyüz’ün belediye başkan yardımcısı olarak atanmaları da kararlaştırıldı.

Başkan Beşikçioğlu, alınan kararların ilçeye ve halka hayırlı olması temennisinde bulunarak, meclis üyelerine başarılar diledi. Meclis, denetim komisyonu ve faaliyet raporu gibi konuları görüşmek üzere 15 Nisan Pazartesi günü tekrar toplanmak üzere oturumu kapattı.

Erdal Beşikçioğlu: “Vali filmindeki gibi protokol kapıları olmayacak” başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.