Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu göreve başladı

Etimesgut Belediye Başkanı seçilen Erdal Beşikçioğlu, resmi olarak görevine başladı. Beşikçioğlu, mazbatasını alarak Etimesgut halkının belediye başkanı olarak göreve başladı.

Etimesgut Belediye Başkanı seçilen

Etimesgut Belediye Başkanı seçilen Erdal Beşikçioğlu, resmi olarak görevine başladı. Beşikçioğlu, mazbatasını alarak Etimesgut halkının belediye başkanı olarak göreve başladı.

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu, seçim sonuçlarının netleşmesiyle birlikte mazbatasını alarak belediye başkanlığı görevine resmen başladı. Göreve adımını atan Beşikçioğlu, seçim sürecinde vaat ettiği projeleri hayata geçirme sözü verdi.

Mazbatasını alırken yaptığı açıklamada Beşikçioğlu, “Etimesgut halkının verdiği desteğe layık olmak için gece gündüz çalışacağım. Seçim sürecinde vaat ettiğimiz projeleri hayata geçirmek için elimizden geleni yapacağız. Halkımızın refahı ve şehrimizin kalkınması için çalışmalarımıza hızla başlayacağız” dedi.

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu’nun mazbatasını almasıyla birlikte, halkın beklentileri ve şehirdeki değişim umutları daha da artmış durumda. Beşikçioğlu’nun göreve başlamasıyla birlikte, Etimesgut’un kalkınması ve hizmet alanlarının genişlemesi bekleniyor.

TEMUD için güçlü ittifak başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.