Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel okul temsilcileriyle buluştu

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Türk Eğitim Sen 6 No.lu Şubesinin okul temsilcileriyle bir araya geldi. Buluşma, Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Türk Eğitim Sen 6 No.lu Şubesinin okul temsilcileriyle bir araya geldi. Buluşma, Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Programa Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Haydar Urfalı, MHP İl Başkan Yardımcısı Fatih Erdoğan, MHP Etimesgut İlçe Başkanı Mustafa Demiray, AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Fuat Yıldırım ve okul temsilcileri katıldı. Bu önemli toplantıda, Etimesgut’un eğitim alanındaki önemli temsilcileri, şehrin eğitim vizyonu ve geleceği üzerine fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Demirel, eğitimin ve okulların geliştirilmesi için yapılan çalışmalara destek vererek, eğitim camiasıyla iş birliği içinde olacaklarını vurguladı. Toplantıda, eğitimdeki başarıyı artırmak için atılacak adımlar ve projeler ele alındı. Etimesgut’un eğitim ve öğretim alanındaki ihtiyaçları ve beklentileri masaya yatırıldı. Başkan Demirel, okul temsilcileriyle olan bu verimli buluşmanın, Etimesgut’un eğitim kalitesini artırmak adına önemli bir adım olduğunu belirtti.

Etimesgut Müftülüğü'nden Din Görevlilerine Zekat Bilinci Konferansı başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.