Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erdal Beşikçioğlu’ndan Halkçı Belediyecilik Taahhütnamesi

CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu, gelecekteki belediye başkanlığı döneminde vaatlerini net bir şekilde ortaya koydu.

CHP Etimesgut Belediye Başkan

CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu, gelecekteki belediye başkanlığı döneminde vaatlerini net bir şekilde ortaya koydu. Beşikçioğlu’nun taahhütleri arasında öncelikle Atatürk ilke ve inkılaplarına sıkı sıkıya bağlı kalma, hukukun üstünlüğünü savunma ve şeffaf bir yönetim anlayışını benimseme gibi önemli unsurlar yer alıyor.

Siyasi ayrımcılık yapmadan halkın yanında olacağını vurgulayan Beşikçioğlu, belediye kaynaklarını adil bir şekilde dağıtarak kişisel çıkarlara karşı duracak ve ranta karşı çıkacak. Ayrıca, vatandaşlar arasında herhangi bir ayrım yapmayacağını ve belediye bilançosunu kamuoyuna sunarak şeffaflık ilkesine önem vereceğini belirtti.

Halkçı Belediyecilik Taahhütnamesi adı altında söz vererek altına imzasını atan Beşikçioğlu, mazeret yerine çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyeceğini de vurguladı. Bu taahhütlerle, Beşikçioğlu’nun belediye başkanlığı sürecindeki adımlarının net bir şekilde belirlendiği ve halkın taleplerine karşılık vereceği gözlemleniyor.

Özgür Özel Bağlıca’da konuştu Ankara için Birlik ve Beraberlik çağrısı yaptı başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.