Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erdal Beşikçioğlu’ndan Fethi Yaşar’a ziyaret

CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti. Beşikçioğlu’na CHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol ve CHP Etimesgut İlçe Başkanı Selçuk Demir’de eşlik etti.

CHP Etimesgut Belediye Başkan

CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti. Beşikçioğlu’na CHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol ve CHP Etimesgut İlçe Başkanı Selçuk Demir’de eşlik etti.

CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete CHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol ve CHP Etimesgut İlçe Başkanı Selçuk Demir’de katıldı.

“DESTEK OLMAYA HAZIRIZ”

Erdal Beşikçioğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar: “Adaylığınız hayırlı olsun. Siz Etimesgut için bir şanssınız. Göreve gelirseniz başarılı olacağınızdan hiç şüphem yok. Biz her zaman size destek olmaya hazırız. Ben siyasete parti bana bir şey versin diye girmedim. Hep vatandaşa nasıl faydalı olurum diye düşündüm. Göreve geldiğimizde ilçemizin eksiklikleri nelerdir? Vatandaş ne istiyor? Bunların analizini yaptık. Kimseyi ötekileştirmedik. Tüm mahallelerimize eşit hizmet götürdük. İlçeyi kalkındıran projelere imza attık. Size en önemli tavsiyem budur” dedi.

“TECRÜBELERİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Fethi Yaşar’ın başarılı bir belediye başkanı olduğunu ve tecrübelerinden faydalanmak istediğini ifade eden Erdal Beşikçioğlu, “Etimesgut’a hizmet etmek için çıktığımız bu yolda desteklerinizi bekliyorum. Tecrübeleriniz benim için çok önemli. Kol kola gireceğiz ve Etimesgut’u hak ettiği noktaya getireceğiz. Belediyecilik tecrübenizden yararlanmaktan mutluluk duyarım. Ben diyaloğa, ortak akla ve iş birliğine inanırım. Hep birlikte çalışmak, üretmek çok kıymetli” şeklinde konuştu.

Erdal Beşikçioğlu: “Kültür ve Sanat konusunda modern Etimesgut yaratmak istiyorum” başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.