Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erdal Beşikçioğlu’ndan Belediye çalışanlarına güvence dolu mesaj

Etimesgut belediye başkanı adayı olan Erdal Beşikçioğlu, seçim sürecinde belediye çalışanlarının haklarına ve geleceklerine dair güvence dolu bir mesaj verdi.

Etimesgut belediye başkanı adayı

Etimesgut belediye başkanı adayı olan Erdal Beşikçioğlu, seçim sürecinde belediye çalışanlarının haklarına ve geleceklerine dair güvence dolu bir mesaj verdi.

Beşikçioğlu, yaptığı açıklamada, her gittiği yerde annelerin ve babaların kendisine iş güvencesi konusunda endişelerini dile getirdiğini belirtti. Belediye başkanı olduğunda kimse işinden, aşından olmayacağını vurgulayan Beşikçioğlu, hayatının her anında çalışanın emeğini ve mücadelesini takdir ettiğini ifade etti.

Ekmek ve aş mücadelesinin değerini çok iyi bildiğini belirten Beşikçioğlu, tüm belediye çalışanlarına ve ailelerine seslenerek, işlerini layığıyla yapan herkesin haklarının korunacağını ve en küçük bir kaybın olmayacağını söz verdi. Özlük haklarından maaşlarına, yıllık izinlerinden sendikal haklarına kadar tüm haklarını güvence altına alacaklarını belirten Beşikçioğlu, çalışanların her zaman en iyi şartlara sahip olacaklarını ifade etti.

Beşikçioğlu, emeğin en kutsal değer olduğunu düşündüğünü ve bu nedenle tüm belediye emekçileriyle el ele, gönül gönüle olacaklarını vurguladı. Yüreğinde endişe taşıyan kimse olmaması gerektiğini ve yalan iftira siyasetine teslim olunmaması gerektiğini dile getiren Beşikçioğlu, bu sözlerin tüm belediye emekçilerine sözü olduğunu belirtti.

Erdal Beşikçioğlu’nun bu güvence dolu mesajıyla, belediye çalışanlarına olan saygısı ve desteği bir kez daha vurgulanmış oldu.

CHP Liderleri, Eryaman'da halkla buluştu: Yepyeni bir Etimesgut vaadi! başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.