Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erdal Beşikçioğlu Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti

CHP Etimesgut Belediye Başkan adayı Erdal Beşikçioğlu, CHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti.

CHP Etimesgut Belediye Başkan

CHP Etimesgut Belediye Başkan adayı Erdal Beşikçioğlu, CHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti.

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş’ın kendi adayı olan Mesut Özarslan yerine Beşikçioğlu’nun aday gösterilmesine tepki gösterildiği şeklinde çıkan haberlere karşı açıklama yapan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “Mansur Bey ile fikrimi paylaştığımda hoşuma gitmişti. İtiraz edilecek bir şey yok. Gücüne güç katacaktır” şeklinde görüş belirtmişti.

Bu haberlerden sonra Etimesgut CHP Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti. Yaklaşık yarım saat süren görüşmenin sonrasında Erdal Beşikçioğlu basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Erdal Beşikçioğlu AKP’nin adayı Turgut Altınok hakkında sorulan bir soruya şöyle yanıt verdi, “Mansur Başkanımızın ayakları yere o kadar sağlam basıyor ki yürüdüğü zaman etrafındakiler titrer. Ekstradan bir aday ancak kendi içindeki demokrasinin gereğidir. Sonuç belli” dedi.

Beşikçioğlu neden Etimesgut’tan aday olduğunun sorulması üzerine, “Mustafa Kemal’in kurduğu bir ilçe. Güneşin oradan doğması ve bizim yapacağımız sosyal etkinliklerin oradaki gençlerle de uyumlu olması. Burası kültür ilçesi olacak” ifadelerini kullandı.

Seçimlere ilişkin anket yaptırıp yaptırmadıkları sorulan Erdal Beşikçioğlu, “Oyun oynadığım için seyircilerle her daim buluşurum. Hepsiyle fotoğraf çektiririm. Bu da benim duygusal anketim. Ben rant bilmem, iyi ki de bilmem ama hizmeti sanırım bilirim” dedi.

Erdal Beşikçioğlu’ndan Fethi Yaşar’a ziyaret başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.