Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erdal Beşikçioğlu Mansur Yavaş ile ilgili konuştu “Senaryoyu bundan sonra biz yazacağız”

CHP’nin Etimesgut Belediye Başkan Adayı Sanatçı Erdal Beşikçioğlu kendisi ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında açıklamalarda bulundu. Beşikçioğlu: “Mansur başkan ile Ankara’da daha çok iş yapacağız” dedi.

CHP’nin Etimesgut Belediye Başkan

CHP’nin Etimesgut Belediye Başkan Adayı Sanatçı Erdal Beşikçioğlu kendisi ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında açıklamalarda bulundu. Beşikçioğlu: “Mansur başkan ile Ankara’da daha çok iş yapacağız” dedi.

CHP’nin Etimesgut Belediye Başkan Adayı Sanatçı Erdal Beşikçioğlu kendisi ve son günlerde ABB Başkanı Mansur Yavaş ile hakkında yapılan spekülasyonlara net cevap verdi. Beşikçioğlu Mansur Yavaş’ın kendisiyle bir sıkıntısı olmadığını, ikili olarak Ankara’da çok iş yapacaklarını ve senaryoyu bundan sonra kendilerinin yazacağını belirterek şu açıklamalarda bulundu: “Senaryoyu biz yazacağız. Etimesgut’ta müthiş rüzgâr esecek. Ben bu yolda yalnız değilim. Bu iş takım işi. Takımıma güveniyorum. Başarıyı birlikte göğüsleyeceğiz. Umarım en keyifli 5 yılı Etimesgut’ta geçiririm. Gelecekte seyrettiğim de büyük keyif alacağım” dedi.

Erdal Beşikçioğlu sözlerini şöyle sürdürdü;

“BENİM FARKLI DİSİPLİNLERDE FARKLI HAREKETLERİM VE EYLEMLERİM VAR”

“Örnek belediyecilik anlayışını herkes görecek. Mansur Başkanın sosyal belediyecilik derslerini yerinde etüt edeceğim. Siyasetten gelmedim ama farklı disiplinlerde farklı hareketlerim ve eylemlerim bulunuyor. Ben kuşakların sistemli olarak yok edilmesinden sıkıldım.”

“ANKARA PARLAMAYA DEVAM EDECEK”

“Herkes ekonomik krizi düşünüyor ama asıl sorun şu; Yakalanması gereken genç kuşak var. Onların algılarını yakalayıp gerçekleştirirsek Ankara yeniden parlamaya devam edecek”

“MANSUR BEYLE BİZ HEP GÖRÜŞME HALİNDEYDİK”

“Mansur beyle biz hep görüştük. Dizi ve filmlerimiz olduğunda ne yapacağımızı kendisine anlattık. Mansur başkanın Ankara için yaptıkları asla unutulmaz. Mansur başkan benim için bambaşka bir yerde. Mansur başkanımla asla sıkıntım olamaz. İkimiz de Angaralıyız”

“AL SANA İMKÂN” DEDİLER

“Adaylık teklifi telefonla geldi. Özgür bey ve Ümit beye hayır diyemedim. Yapmak istediklerin yok mu? Dediler. ‘Çok var’ dedim. ‘Al sana imkân’ dediler. Genç bir ekibim var. Bu benim için çok önemli. Onların çok daha doğru içgüdülerinin olduğuna inanıyorum. Bunlar doğru yönlendirildiği zaman Etimesgut’u çok daha iyi yerlere getireceğiz” dedi.

Celal Çelik: “Etimesgut’un sosyal demokrat belediyeciliğe ihtiyacı var” başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.