Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erdal Beşikçioğlu ile CHP Etimesgut İlçe Örgütü bir araya geldi

CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülşah Deniz Atalar, İl Başkanı Dr. Ümit Erkol ve CHP Etimesgut İlçe Örgütü İlçe Başkanlığı binasında bir araya geldi.

CHP Etimesgut Belediye Başkan

CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülşah Deniz Atalar, İl Başkanı Dr. Ümit Erkol ve CHP Etimesgut İlçe Örgütü İlçe Başkanlığı binasında bir araya geldi.

CHP Merkez Yönetim Kurulunun sürpriz bir kararla Etimesgut Belediye Başkan Adaylığına ismini duyurduğu Erdal Beşikçioğlu CHP Etimesgut İlçe Örgütü İlçe Başkanlığı binasına bir araya geldi.

CHP 31 Mart 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında CHP Etimesgut İlçe Örgütünde bir araya gelen Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülşah Deniz Atalar, İl Başkanı Dr. Ümit Erkol ve CHP Etimesgut İlçe Yönetimi hem tanışma, hem de yerel seçimler için durum değerlendirme toplantısı yaptılar.

CHP Etimesgut İlçe Örgütü yaptığı açıklamada: “CHP İlçe örgütü olarak Etimesgut halkı, sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla tanışacak ve hak ettiği hizmete kavuşacaktır” denildi.

Toplantı Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu ile çekilen fotoğrafların ardından sona erdi.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU KİMDİR?

Erdal Beşikçioğlu 5 Ocak 1970’de Ankara’da doğmuştur. Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji’nde, lise eğitimini ise Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesi’nde tamamlamıştır. 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olmuştur. 1995-1996 yılları arasında Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda müdür vekili olarak görev yapmıştır. Hayat Var, Eve Giden Yol, Barda filmlerinde rol alan Beşikçioğlu 2006-2008 yılları arasında Vali dizisinde Vali Recep Yazıcıoğlu’nu canlandırmıştır. Halen Ankara Devlet Tiyatrosu’ndaki görevine devam eden tecrübeli oyuncu 2024 Türkiye Yerel Seçimlerinde CHP’den Etimesgut Belediye Başkan Adayı gösterilmiştir.

erdal-besikcioglu-chp-ilce-orgutu-fotograf-cekildi

erdal-besikcioglu-chp-ilce-orgutu

Erdal Beşikçioğlu’nun adaylığı ile ilgili Etimesgut CHP İlçe Örgütünden ilk açıklama başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.