Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Devlet Mahallesi Muhtar Adayı Halit Tarman’dan sokak hayvanlarına destek

Devlet Mahallesi Muhtar Adayı Halit Tarman, toplumsal sorun haaaline gelen sokak hayvanları için çözüm odaklı adımlar atıyor. Tarman, Hayvanları Koruma Kanunu gereği mahallelerinde güvenli yaşam ve beslenme alanlarının oluşturulacağını duyurdu.

Devlet Mahallesi Muhtar Adayı

Devlet Mahallesi Muhtar Adayı Halit Tarman, toplumsal sorun haline gelen sokak hayvanları için çözüm odaklı adımlar atıyor. Tarman, Hayvanları Koruma Kanunu gereği mahallelerinde güvenli yaşam ve beslenme alanlarının oluşturulacağını duyurdu.

Tarman’ın açıklamalarına göre, minik dostların sağlık kontrolleri düzenli bir şekilde yapılacak ve daha sonra belediye ile iş birliği içinde hayvan barınaklarına yerleştirilecekler. Bu adım, mahalledeki sokak hayvanlarının sağlıklı bir şekilde yaşamalarını ve beslenmelerini sağlayacak.

Halit Tarman en önemli projelerinden birinin de patili dostlarımızın sahipleri tarafından rahatça gezdirilebileceği, içinde oyuncaklarında bulunduğu hayvan parkını belediye ile işbirliği sağlayarak mahalleye kazandırmak olduğunu belirtti.

Sokak hayvanlarına destek verme ve onların ihtiyaçlarını karşılama amacıyla yapılan bu önemli adım, mahalle sakinleri ve hayvan severler tarafından olumlu bir şekilde karşılanıyor. Halit Tarman’ın bu projesi, mahalledeki toplumsal duyarlılığı artırarak, hayvanların yaşam kalitesini iyileştirmeyi hedefliyor.

Tarman’ın sokak hayvanlarına yönelik bu destekçi yaklaşımı, mahalle sakinlerinin gözünde önemli bir değer kazanmasını sağlıyor. Umarız bu adım, diğer mahallelerde de örnek alınarak sokak hayvanlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesine katkı sağlar.

Etimesguthaberler.com siber saldırıya uğradı: Hukuki süreç başlatıldı başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.