Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DEVA Partisi Etimesgut İlçe Başkanlığı, Mahalle Muhtarlarıyla buluştu

DEVA Partisi Etimesgut İlçe Başkanlığı, bugün Bağlıca, Ayyıldız ve Yeni Bağlıca mahalle muhtarlarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

DEVA Partisi Etimesgut İlçe

DEVA Partisi Etimesgut İlçe Başkanlığı, bugün Bağlıca, Ayyıldız ve Yeni Bağlıca mahalle muhtarlarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Bu anlamlı ziyaret, partinin yerel yönetimle iş birliğini güçlendirmeyi ve mahallelerdeki sorunları daha yakından anlamayı amaçladı.

DEVA Partisi İlçe Başkanlığı, muhtarlarla gerçekleştirdikleri görüşmelerde mahallelerdeki ihtiyaçlar, sorunlar ve çözüm önerileri üzerine detaylı bir değerlendirme yaptı. Yapılan bu ziyaretler, partinin halka daha yakın bir şekilde hizmet sunmayı hedefleyen bir adım olarak dikkat çekiyor.

Parti, “Biz çalışacağız, destek ve takdir kıymetli Etimesgut’lu hemşehrilerimizin” diyerek, halkın desteğini ve görüşlerini önemsiyor. DEVA Partisi, yerel yönetimde iş birliği ve şeffaflık prensipleriyle, Etimesgut’un gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Yeniden Refah Partisi Etimesgut İlçe Başkanlığı, Göle Durançam Köyü Derneği'nde Üye Çalışmalarını Sürdürdü başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.