Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’li Belediyelerden konser ve kutlama etkinliklerine 3 gün süreyle iptal kararı

Ankara ve Türkiye genelindeki tüm CHP’li belediyeler 12 askerimizin şehit olmasının ardından 3 gün süre ile konser ve kutlama etkinliklerine iptal kararı aldı.

Ankara ve Türkiye genelindeki

Ankara ve Türkiye genelindeki tüm CHP’li belediyeler 12 askerimizin şehit olmasının ardından 3 gün süre ile konser ve kutlama etkinliklerine iptal kararı aldı.

Irak’ın kuzeyinde Pençe-Kilit operasyonunda 12 askerimizin şehit olmasının artından CHP’li belediyelerde konser ve kutlama etkinlikleri CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in talimatıyla 3 gün süreyle iptal edildi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden yapılan yazılı açıklamada Genel Başkan Özgür Özel’in talimatı üzerine CHP’li belediyelere Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek imzalı yazı gönderildi.

Gönderilen yazıda şu ifadelere yer verildi:

“Terörle mücadele kapsamında 12 evladımız şehit olmuştur. Bu nedenle önceden planlamış olduğunuz kutlama, konser, kültür sanat etkinlikleri gibi organizasyonlarınızı 3 gün süreyle ertelemenizi rica eder, tüm halkımıza başsağlığı dilerim.”

Bu kapsamda Ankara dahil tüm Türkiye’deki CHP’li belediyeler tarafından 3 gün süre ile kutlama, konser, kültür sanat etkinlikleri organizasyonları iptal edildi.

100. Yıl Cumhuriyet Kültür Merkezi 27 Aralık'ta kapılarını açıyor başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.