Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’de birlik ve dayanışma yemeği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Etimesgut İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen, Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel birlik, dayanışma ve kaynaşma yemeğine yoğun katılım oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Etimesgut İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen, Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel birlik, dayanışma ve kaynaşma yemeğine yoğun katılım oldu.

Gecede 1 dakikalık saygı duruşuna müteakip hep bir ağızdan okunan İstiklal Marşının ardından  yapılan konuşmalarda yerel seçimler öncesinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

Etimesgut Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Etimesgut İlçe Başkanı Av. Cemal Emir, İlçe yönetim kurulu üyeleri, Etimesgut belediye meclis üyeleri, Etimesgut belediye başkan aday adayları ve çok sayıda partililer katıldı. Etimesgut genelinden davetlilerin yer aldığı yemekte 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Birlik ve Dayanışma yemeğine CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş çelenk gönderdi.

Açılış konuşmasında CHP Etimesgut İlçe Başkanı Av. Cemal Emir yerel seçimler öncesinde birlik ve beraberlik mesajları verdi. Katılanlara teşekkür etti.

Müzik ve parodilerin de yer aldığı gecede katılanlar gönüllerince eğlendiler.

CHP’de Aday Adaylığı başvurularında son gün 5 Aralık başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.