Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Liderlerinden büyük buluşma: Eryaman’da Etimesgutlularla randevu!

Özgür Özel, Mansur Yavaş ve Erdal Beşikçioğlu, Eryaman 3. Etap Şeyh Şamil Mahallesi’nde Etimesgutlularla Bir Araya Geliyor

Özgür Özel, Mansur Yavaş

Ankara’nın kalbinde heyecan dolu bir buluşma için geri sayım başladı! CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ve CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu, 5 Mart 2024 Salı günü saat 13.00’da Eryaman 3. Etap Şeyh Şamil Mahallesi Tınaztepe Caddesi 146. Sokak CHP Eryaman Temsilciliği önünde Etimesgutlularla buluşacak.

Bu muhteşem buluşmada, Ankara’nın geleceği için önemli kararlar alınacak ve halkın görüşleri dinlenecek. CHP liderleri, Etimesgutlularla doğrudan temas kurarak, yerel yönetimlerde daha adil, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını vurgulayacaklar.

Eryaman’da gerçekleşecek olan bu etkinlik, şehrin her köşesinden gelen vatandaşların bir araya gelerek, demokratik bir ortamda fikir alışverişinde bulunmalarına olanak sağlayacak. Herkesin katılımının önemli olduğu bu buluşma, Ankara’nın geleceği için kritik bir adım olacak.

CHP liderlerinin Etimesgutlularla buluşacağı bu özel etkinlik, demokrasinin ve katılımcılığın en güzel örneklerinden birini oluşturacak. Tüm Etimesgutlular bu önemli buluşmaya katılmaya ve seslerini duyurmaya davet edildi.

Akşener: 'Etimesgut'ta Siyasi Ahlaksızlık İşleniyor' başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.