Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Liderleri, Eryaman’da halkla buluştu: Yepyeni bir Etimesgut vaadi!

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu, geniş katılımlı bir etkinlikte halkla bir araya geldi.

CHP Genel Başkanı Özgür

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu, geniş katılımlı bir etkinlikte halkla bir araya geldi.

Eryaman’da heyecan dolu bir buluşma gerçekleşti! CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu, muhteşem bir kalabalığın katılımıyla halkla bir araya geldi. Bu anlamlı günde, Özel ve Beşikçioğlu’na Genel Başkan Yardımcıları, milletvekilleri ve parti yöneticileri eşlik etti.

Geniş bir katılımın sağlandığı etkinlikte yapılan konuşmalarda, coşkunun kaynağı olan değerli halka 1 Nisan sabahı için bambaşka bir Etimesgut vaadi verildi. Özel ve Beşikçioğlu, Etimesgut’un geleceğine dair vizyonlarını ve projelerini halkla paylaştılar.

CHP liderleri, Etimesgutluların beklentilerini ve sorunlarını dinleyerek, yerel yönetimlerde daha adil, şeffaf ve katılımcı bir yaklaşımı vaat ettiler. Yapılan konuşmalarda, Etimesgut’un daha yaşanabilir bir ilçe haline getirilmesi için çaba gösterileceği vurgulandı.

Genel Başkan Yardımcıları, milletvekilleri ve diğer parti yetkilileri de halka hitaben önemli mesajlar vererek, desteklerini ve iş birliklerini belirttiler. Bu birliktelik, Eryaman’da yaşayanların taleplerine daha etkin bir şekilde cevap vermek ve Etimesgut’u daha ileriye taşımak için büyük bir güç oluşturdu.

 

 

CHP Liderlerinden büyük buluşma: Eryaman'da Etimesgutlularla randevu! başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.