Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Etimesgut adayı Erdal Beşikçioğlu mahalle toplantıları ile halkla buluştu

CHP Belediye Başkan adayı Erdal Beşikçioğlu ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülşah Deniz Atalar, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek önemli konuları masaya yatırdılar.

CHP Belediye Başkan adayı

CHP Belediye Başkan adayı Erdal Beşikçioğlu ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülşah Deniz Atalar, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek önemli konuları masaya yatırdılar. Beşikçioğlu ve Atalar, Ozan City ve Meydan Sitesi sakinlerini ziyaret ederek, bölgedeki sorunları dinlediler ve çözüm önerilerini paylaştılar.

Daha sonra ise Erzurumlular Derneği üyeleriyle bir araya gelen Beşikçioğlu ve Atalar, dernek üyelerinin görüşlerini aldılar ve gelecek dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Bu ziyaretlerin ardından ise Piyade Mahallesi’nde bulunan bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen Beşikçioğlu ve Atalar, samimi bir ortamda mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyip, sorularını yanıtladılar.

CHP Etimesgut Belediye Başkan adayı Erdal Beşikçioğlu‘nun bu mahalle ziyaretleri, yerel yönetimlerde daha katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışının temsilcisi olacağının bir göstergesi olarak kabul ediliyor. Beşikçioğlu ve Atalar’ın halkla buluşma etkinlikleri, Etimesgut’un geleceği için önemli adımların atılacağına dair umutları artırıyor.

Çankırılı iş insanı Mustafa Şahin, Saadet Partisi'nden Etimesgut Belediye Başkan Adayı oldu başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.