Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çankırılı iş insanı Mustafa Şahin, Saadet Partisi’nden Etimesgut Belediye Başkan Adayı oldu

Saadet Partisi, Etimesgut’ta iddialı bir adayla seçimlere hazırlanıyor. Çankırılı iş insanı Mustafa Şahin, partisinin Etimesgut Belediye Başkan adayı olarak gösterildi.

Saadet Partisi, Etimesgut'ta iddialı

Saadet Partisi, Etimesgut’ta iddialı bir adayla seçimlere hazırlanıyor. Çankırılı iş insanı Mustafa Şahin, partisinin Etimesgut Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. Şahin, Çankırı’da köklü bir esnaf ailesinin üyesi olarak yetişti ve şimdi Etimesgut’un belediye başkanı olma yolunda adım adım ilerliyor.

Mustafa Şahin, 1984 yılında Çankırı merkezde doğdu ve eğitim hayatını burada tamamladı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nden inşaat bölümü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nden işletme fakültesi mezunu olan Şahin, mezuniyetinin ardından çeşitli projelerde görev alarak mesleki deneyimini artırdı. Perakende sektöründe yöneticilik yapmanın yanı sıra trafik güvenliği projelerinde de aktif rol aldı.

Şu anda Ankara’da trafik güvenliği sektöründe faaliyet gösteren ve Etimesgut’un sevilen esnaflarından biri olan Mustafa Şahin, aynı zamanda Milli Gençlik Vakfı Anadolu Gençlik Derneği’nde de aktif olarak görev aldı. Evli ve 2 çocuk babası olan Şahin, Saadet Partisi Etimesgut İlçe Teşkilatı’nın yönetim kurulu üyeleri arasında yer alıyor.

Etimesgut’un geleceği için iddialı projelerle yola çıkan Mustafa Şahin, hem iş dünyasındaki deneyimiyle hem de toplumsal sorumluluk bilinciyle ön plana çıkıyor. Saadet Partisi’nin Etimesgut’ta güçlü bir adayla seçimlere girmesi, ilçenin geleceği açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

CHP'li Gülşah Deniz Atalar, Etimesgut'ta seçim ofisinin açılışını yaptı başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.