Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beşikçioğlu zaferi erik dalı oynayarak kutladı

Etimesgut’ta gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından CHP Etimesgut Belediye Başkan adayı Erdal Beşikçioğlu, netleşen sonuçlarla birlikte %56 oy oranıyla Etimesgut Belediye Başkanı seçildi.

Etimesgut'ta gerçekleştirilen yerel seçimlerin

Etimesgut’ta gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından CHP Etimesgut Belediye Başkan adayı Erdal Beşikçioğlu, netleşen sonuçlarla birlikte %56 oy oranıyla Etimesgut Belediye Başkanı seçildi. Seçim çalışmaları süresince zaferi kutlama sözü veren Beşikçioğlu, bu sözünü tutarak CHP Etimesgut İlçe Başkanlığı binası önünde yurttaşlarla bir araya geldi.

Kutlamada coşkulu anlar yaşandı. Beşikçioğlu, seçim zaferini kutlamak için yurttaşlarla birlikte Ankara havası oynadı. Bu anlamlı kutlama, Etimesgut halkının büyük sevgi ve desteğini bir kez daha gösterdi.

Beşikçioğlu, yaptığı teşekkür konuşmasında, Etimesgut’un geleceği için hizmet edeceğini ve mahalle sakinlerinin beklentilerini karşılamak için çalışacağını belirtti. Yurttaşların coşkulu alkışları eşliğinde Beşikçioğlu’nun seçim zaferini kutladığı bu an, Etim

esgut’un yeni döneme umutla bakışını simgeliyor.

Halit Tarman rakiplerinin yalan algı oluşturma çabalarını güçlü duruşuyla çürütüyor başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.