Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bağlıca Şehit Kalender Özdemir AİHL Fen ve Proje Okulu Dilimiz Oyun için çalışıyor

Bağlıca Şehit Kalender Özdemir AİHL Fen ve Proje Okulundan Selma Varlı, Aysun Kale, Gönül Emek öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz, Türkiye’nin çeşitli illerinden ve İtalya, Almanya, Yunanistan, Romanya’dan meslektaşlarıyla Dilimiz Oyun için bir araya geldiler.

Bağlıca Şehit Kalender Özdemir

Bağlıca Şehit Kalender Özdemir AİHL Fen ve Proje Okulundan Selma Varlı, Aysun Kale, Gönül Emek öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz, Türkiye’nin çeşitli illerinden ve İtalya, Almanya, Yunanistan, Romanya’dan meslektaşlarıyla Dilimiz Oyun için bir araya geldiler. Yaptıkları çalışmalarla diller farklı olsa da oyunların birleştirici gücünü gördüler.

Our Language Is Game (Dilimiz Oyun) Uluslararası projelerin ve okulların yer aldığı platform olan “The European School Education Platform” üzerinden yürütülen bir projedir.

Projeyle öğrenciler unutulan oyunları öğrendiler, oynadılar, hazır oyuncaklara alternatif el yapımı oyuncaklar yaptılar, ülkemize ait halk oyunlarını oynadılar. Hem kendi kültürlerini hem de farklı kültürleri tanıdılar. Ekip olmanın bilincine vardılar.

Proje sadece okul içinde sınırlı kalmadı, Etimesgut Bağlıca Engelsiz Yaşam Merkezine giderek oradaki öğrencilerle oynadılar. Öğrenciler engellerin oyunlarda engel olmadığını fark ettiler.

baglica

baglica-sehit-kalender-dilimiz-oyun

baglica-sehit-kalender-aihl-twinning

Etimesgut’ta Mukaddes Miras Kudüs kitap okuma yarışması ödül töreni yapıldı başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.