Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Atanamayan Uzmanlar Derneği haklarını aramaya devam ediyor

Atanamayan Uzmanlar Derneği haklarını arama konusunda gazetemize demeç verdi. Dernek yetkilileri gazetemize yaptıkları açıklamada şu ifadeleri kullandı.

Atanamayan Uzmanlar Derneği haklarını

Atanamayan Uzmanlar Derneği haklarını arama konusunda gazetemize demeç verdi. Dernek yetkilileri gazetemize yaptıkları açıklamada şu ifadeleri kullandı.

Eski uzman çavuşlar kanunen hakları olmasına rağmen atanamıyor. Yıllardır süre gelen bu mağduriyet artarak devam etmekte. Mustafa GÜNDEŞLİ ve yönetim ekibi bu mağduriyete dur demek adına aylardır çalışmalarına pes etmeden devam ediyor.

Derneğin amacı 7 yıl ve üzeri görev yapan (2016’dan önce bu süre 2 yıldı bur da büyük bir hak kaybı oluştu) ve ailevi, sağlık ve mesleki nedenlerden dolayı görevlerinden ayrılmak zorunda kalan uzman çavuşların referans olmadan devlet eliyle adil bir şekilde memuriyet hakkını almasını sağlamak. Devlet ve saygıdeğer devlet büyüklerimizle görüşmeler sağlayarak desteklerini talep ettik.

Adalet ve Kalkınma Partisi

⚫ Milliyetçi Hareket Partisi

İyi Parti

⚫ Cumhuriyet Halk Partisi

Saadet partisi

⚫ Yeniden Refah Partisi

Vekiller

⚫ Grup başkan Vekilleri

Komisyon Başkanları

⚫ Komisyon Üyeleri ile görüşmeler

Birçok siyasi kişilerle başarılı görüşmeler gerçekleştirdik.Sesimizi duyurmadığımız hiçbir kurum ve kuruluş, Siyasi parti ve liderleri kalmadı.

BİZLERİN MESELESİ SİYASET ÜSTÜ VİCDAN MESELESİDİR

Bizlere zaman ayırıp sesimizi duyan ve her türlü desteği vereceğini belirten devletimiz ve devlet büyüklerimize desteklerinden dolayı ATAUZDER ve ailesi adına binlerce kez teşekkür ederiz.

Derneğimiz ve yönetim ekibimiz haklı mücadelemizde üstüne düşen görevini layıkıyla yerine getirmiş olup çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte.

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

Kamu Yararına Kurulacak Uzmanlar Derneği (Temud)

Başkanlık seçimlerinde başkanımız Mustafa Gündeşli aday olmuştur.

Emekli uzman çavuşlar

⚫10 yıl üzeri çalışıp görevlerinden ayrılan uzman çavuşlar

Sivil memurluğa geçmiş uzman çavuşlar

⚫Görevlerine devam eden uzman çavuşlar

Malulen emekli uzman çavuşlar

⚫10 yıl ve üzeri çalışma sonucunda Gazilik ünvanı  almış uzman çavuşlar

Oy kullanabilecek olup;

Bütün Uzman Çavuş arkadaşların özlük hakları, memuriyet hakları konusunda gerekli çalışmaları gerçekleştirmek adına tek çatı altında kaldığımız yerden faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Bütün Uzman Çavuşların layık olduğu değeri görmeleri, Haklarının iyileştirilmesi, özlük haklarının alınması, mağduriyetlerin giderilmesi adına Mustafa Gündeşli bu göreve taliptir.

Uzman Çavuşların yıllarca duyulmayan sesini duyurmak için tüm çalışmaları gerçekleştiren ve bunu hiçbir menfaat gözetmeksizin vicdanlı ve merhametli bir şekilde yapan ve birçok başarının mimarı olan Mustafa Gündeşli bu başkanlık için en etkili ve sonuna kadar hak eden tek isim.

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN MUSTAFA GÜNDEŞLİYİ SEÇİN

Etimesgut Müftülüğü ve MÜSDAV İşbirliğiyle "Gençliğe Değer Kış Kampı" yapıldı başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.