Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ankara’da meslekte 25 yıllık emlakçılar onur belgesiyle ödüllendirildi

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası (ATEM) Başkent’te 25 yıldır emlak danışmanlığı görevinde bulunanları onur belgesiyle ödüllendirdi. Ödül töreni Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezinde yapıldı.

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası (ATEM) Başkent’te 25 yıldır emlak danışmanlığı görevinde bulunanları onur belgesiyle ödüllendirdi. Ödül töreni Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezinde yapıldı.

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası (ATEM) Etimesgut Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlediği ödül töreniyle meslekte 25 yılı dolduran emlak danışmanlarını onur belgesiyle ödüllendirdi. Törene Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası Başkanı Hakan Akçam, Uluslararası İş Geliştirme ve Gayrimenkul Danışmanı İslam Poyraz ile emlakçılar katıldı.

“GEÇEN YILLAR MESLEK HAYATINDA OLGUNLUK DÖNEMİ OLARAK KABUL EDİLEBİLİR”

Ödül töreninin açılış konuşmasını Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası Başkanı Hakan Akçam yaptı. Akçam şunları söyledi: “İster mesleki isterse özel hayatımıza dair olsun yıl dönemlerimizin ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır. Yaş günü, evlilik günleri, derneklerin, meslek odalarının kuruluş günleri üzerinde durulması gereken günlerdir. Meslekte 25 yılını dolduran hatta geçen meslektaşlarımıza teşekkür eder, vefanın en güzel örneğini sunmak isteriz. Mesleki etik ilkelerle anlamına kavuşmuş yıllar geride kalmıştır. Geçen yıllar meslek hayatında olgunluk dönemi olarak kabul edilebilir. Mesleki olgunluğu bilgi birikiminizle birleştirerek kazanca dönüştürebileceğinizi düşünüyorum. Sizlere nice 25 seneler diliyor, uzun ömürler uzun çalışma hayatı temenni ediyorum. Her daim mutlu olun” dedi.

Tören meslekte 25 yılını dolduranlara verilen onur belgesinin ardından toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

İvedik Polatlı temiz su hattı için Eryaman Yenikent arasında sona yaklaşıldı başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.