Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ankara Valisi Vasip Şahin Öğretmenler Günü’nü mesajla kutladı

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Ankara Valisi Vasip Şahin’den kutlama mesajı geldi. Vali Şahin’in yazılı mesajı Valiliğin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yayımlandı.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Ankara Valisi Vasip Şahin’den kutlama mesajı geldi. Vali Şahin’in yazılı mesajı Valiliğin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yayımlandı.

Başöğretmen Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretmenlere armağan ettiği Öğretmenler Günü her yıl 24 Kasım’da kutlanıyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle Ankara Valisi Vasip Şahin kutlama mesajı yayımladı. Şahin mesajında öğretmenlerimizin kutsal görevi layıkıyla yerine getireceklerine inandığını vurguladı.

ANKARA VALİSİ ŞAHİN’İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

”24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ Kutlu Olsun

Öğretmenlik insanlık tarihi kadar eski, eski olduğu kadar da önemli ve saygın bir meslektir. Bir toplumun bilimsel, sosyal, kültürel, ekonomik yönden kalkınabilmesi ve her alanda müreffeh olabilmesi öğretmenlerin çaba ve gayretlerine bağlıdır. Milli ve manevi değerlerimizden taviz vermeden gelişen ve değişen dünyanın hızla ürettiği ve aynı hızla da eskittiği bilim ve teknolojiye ayak uydurmak ve her alanda bir adım önde olmak için geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin önünde bir ışık, bir rehber olarak öğretmenler bulunmaktadır.

Ülkemizin dört bir köşesine ulaşarak bu ulvi görevi başarıyla icra eden, fedakârlıkların en büyüğünü göstererek ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesinin üzerine çıkarma gayretinde olan öğretmenlerimizin bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceklerine, genç nesillerin kendine güvenen, vatanını ve milletini seven bireyler olarak yetiştirmeleri için canla başla çalışacaklarına ve bu yolda kararlılıkla yürüyeceklerine yürekten inanıyorum.

Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, Başöğretmen M. Kemal Atatürk ve ebediyete irtihal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve saygı ile anıyor, görevi başında bulunanlara çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden sürücülere kış lastiği uyarısı başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.