Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Abdulkadir Baloğlu esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Yeniden Refah Partisi Etimesgut Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Baloğlu ve ilçe yönetimi, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi Etimesgut

Yeniden Refah Partisi Etimesgut Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Baloğlu ve ilçe yönetimi, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak, Etimesgut’taki esnafı ziyaret eden Baloğlu ve ilçe yönetimi, işletmecilerle samimi bir şekilde görüşmeler gerçekleştirdi.

Ziyaret sırasında esnafın sorunlarını dinleyen Baloğlu, onların talep ve önerilerini yakından takip ediyor ve çözüm önerileri sunuyor. Esnafla yapılan bu görüşmeler, yerel yönetimin esnafın ihtiyaçlarını anlaması ve çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirmesi açısından önem taşıyor.

Abdulkadir Baloğlu ve ilçe yönetiminin gerçekleştirdiği bu esnaf ziyaretleri, seçim sürecinde vatandaşlarla doğrudan temas kurarak onların beklenti ve taleplerini anlama çabasının bir göstergesi olarak dikkat çekiyor. Bu ziyaretler, Yeniden Refah Partisi’nin yerel yönetimde esnafın ve vatandaşların sesine kulak veren bir anlayışla hareket ettiğini gösteriyor.

Müslim Taşdan Eryaman 3. Etap’ta vatandaşlarla buluştu başlıklı haberimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantı yoluyla gidilen dış sitelerin içeriğinden ETİMESGUT HABERLER sorumlu değildir.

Site ile ilgili soru ve sorunlarınız için etimesguthaberler@yahoo.com adresimize e-posta atabilirsiniz.